GAZEBO KATLANABİLİR TENTE ÇADIR

Gazebo Portatif Çadır Nedir ?

Gazebo portatif kurulum çadırlar son zamanlarda kullanımı hızla artmakta olan pratik kurulum çadır çeşididir. Gazebo çadır tente ve çardak olarak ta adlandırılan bu çadırlar 1 dakikada kurulup ve aynı zamanda kapanması ile birlikte kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Diğer boru geçme sistemli çadırlar gibi borular ve kurma sistemleri ile uğraştırmadan makas sistemini sağa ve sola açmanız ile birlikte çadırınız kurulmuş olacaktır. İç içe geçme ayaklar size gazebo  çadırı kolay bir şekilde depolama imkanı sunacaktır. Gazebo çadırların profil kalınlıkları ve çadır branda kalitesi büyük önem taşımaktadır. Kötü hava şartlarına, yağmura ve güneşe dayanıklı branda ve sağlam alüminyum çerçeve çadırın ağarlığını düşüreceği gibi aynı zamanda uzun yıllar kullanabileceğiniz gazebo çadırlar imkanı sunmaktadır.

Türkiye de tüm gazebo çadır çardak tente satan firmaların tedarikçi firmasıyız. Gazebo çadırlarımız portatif katlanabilir çadırlardır. Gazebo çadır fiyatları ve gazebo tente satın almak için firmamızdan bilgi alınız. En ucuz fiyatlar il en kaliteli gazebo çadır çardak tenteleri Türkiye nin gazebo çadır tedarikçisi firmamızdan alabilirsiniz. Satın alacağınız gazebo çadırların ölçüleri ve kullanım alanınızı söyleyerek size en uygun gazebo çadır tercihini firmamızdan alabilirsiniz. Gazebo çadırları güneili veya yağmurlu havalarda açık hava organizasyonlarında düğün, iftar, etkinlik, piknik, festival, protokol, nişan, fuar, kermes, parti, bahçe partisi gibi tüm etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Satın alacağınız gazebo çadırların brandası farklı renklerde olup stoklarımıza göre mavi beyaz, şeffaf, sarı, kırmızı, yeşil renklerde gazebo portatif katlanır çadır satın alabilirsiniz.

1 DAKİKADA KURULUR 1 DAKİKADA KAPANIR GAZEBO ÇADIR 

GAZEBO KAMELYA ÇADIR TENTE

Gazebo çadırlarımızı toptan veya perakende olarak ucuz uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

60 saniyede kurabileceğiniz gazebo çadır çardaklarımız tüm etkinliklerinizde yanınızda olacaktır.

 

Gazebo çadır tenteler 360 derace reklam olanağı tanımaktadır. Fuarlarda gazebo çadırların üzerine logonuzu baskı yaptırarak aynı zamanda reklam amaçlı gazebo çadırları kullanabilirsiniz.

Kullanım amacına bağlı Demir ve Alüminyum gövde seçeneği ile gazebo çadırları satın alabilirsiniz. Alüminyum ve demir çerçeve gazebo çadırlarımız sağlamlık açısından test edilmiştir.

Ana renklerde hazır tavan seçenekleri ve su geçirmez özel kumaş sayesinde etkinlik ve organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz.

İç ve dış mekanlarda hızlı kurulumu ile gazebo tenteler sizi çadır kurulumu derdinden uaklaştıracaktır.

Velcro – cırt bantlar sayesinde değişebilir duvarlar ile gazebo çadırları ister yan duvarları ile birlikte isterseniz duvarsız yanları açık üstü kapalı olarak kullanabilirsiniz.

Değişebilir tavan sayesinde istediğiniz renk seçeneği branda ile gazebo çadırları kullanabilirsiniz.

Her zemine uygulama özelliği ile gazebo çadırları toprak veya beton zemin üzerinde kullanabilirsiniz.

Yan yana kullanma seçeneği ile gazebo çadırları bir bütün alan olarak kullanabilirsiniz. 

4 mevsim kullanım seçeneği ile gazebo çadırlarımızı yaz kış kullanabilirsiniz.

Gazebo Çadır Ebat çeşitleri :

2×2 m – 2×3 m – 3×3 m-3×4 m-3×6 m – 4×4 m – 4x6m ve 4×8 m ebatlarında gazebo çadırlarımızı satın alabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Samsun, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye nin tüm illerinde bulunan depolarımız sayesinde katlanabilir gazebo çadır tente kiralama hizmeti sunmaktayız. Gazebo çadır tente satın almak için firmamızdan en ucuz uygun fiyatları alabilirsiniz.

Gazebo çadır tente satın almak ve kiralamak için firmamız iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Gazebo Çadır Kiralama; 0 850 885 13 65

Gazebo Çadır Fiyatları ve Satın Alma; 0 850 885 09 05

Gazebo Çadır Tente Cep Telefonumuz; 0 537 494 85 65

Gazebo Portatif Çadır Katlanabilir Tente Qr Kod;

Gazebo katlanabilir çadır tente modellerimiz;

Gazebo çadır satın alabileceğiniz illerimiz;

ADANA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ADIYAMAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, AĞRI GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, AFYON GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, AKSARAY GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, AMASYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ANKARA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ANTALYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ARDAHAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ARTVİN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, AYDIN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BALIKESİR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BARTIN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BATMAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BAYBURT GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BOLU GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BURDUR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BURSA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BİLECİK GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BİNGÖL GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, BİTLİS GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ÇANAKKALE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ÇANKIRI GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ÇORUM GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, DENİZLİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, DİYARBAKIR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, DÜZCE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, EDİRNE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ELAZIĞ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ERZURUM GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ERZİNCAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ESKİŞEHİR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, GAZİANTEP GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, GÜMÜŞHANE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, GİRESUN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, HAKKARİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, HATAY GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, IĞDIR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KAHRAMANMARAŞ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KARABÜK GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KARAMAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KARS GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KASTAMONU GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KAYSERİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KIBRIS GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KIRIKKALE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KIRKLARELİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KIRŞEHİR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KOCAELİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KONYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KİLİS GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, KÜTAHYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MALATYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MANİSA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MARDİN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MERSİN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MUĞLA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, MUŞ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, NEVŞEHİR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, NİĞDE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ORDU GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, OSMANİYE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, RİZE GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, SAKARYA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, SAMSUN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, SİNOP GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, SİVAS GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, SİİRT GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, TEKİRDAĞ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, TOKAT GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, TRABZON GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, TUNCELİ GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, UŞAK GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, VAN GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, YALOVA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, YOZGAT GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ISPARTA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, İSTANBUL GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, İZMİR GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, İZMİT GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ZONGULDAK GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ŞANLIURFA GAZEBO ÇADIR FİYATLARI, ŞIRNAK GAZEBO ÇADIR FİYATLARI,